УКРАЇНА

Порошенко хоче переконати МВФ у необхідності податку на виведений капітал

5 квітня, 2018 14:14
УКРАЇНА/Порошенко хоче переконати МВФ у необхідності податку на виведений капітал
Зберегти
Вигляд
Президент України Петро Порошенко висловив сподівання, що зможе переконати Міжнародний валютний фонд у необхідності запровадження податку на виведений капітал в Україні.

Президент України Петро Порошенко висловив сподівання, що зможе переконати Міжнародний валютний фонд у необхідності запровадження податку на виведений капітал в Україні.

Про це Порошенко сказав у Вінниці на нараді з питань децентралізації.

За словами президента, запровадження податку на виведений капітал значно спростить облік на підприємствах та усуне можливості для зловживань як з боку бізнесу, так і з боку податківців з приводу того, що відносити до витрат та яким є розмір отриманого прибутку.

«За моїм дорученням зараз на переговорах з Міжнародним валютним фондом ми обговоримо і питання обґрунтування необхідності введення податку на виведений капітал», — заявив Порошенко.

Він також зазначив, що надасть МВФ фінансові розрахунки можливих бюджетних втрат від запровадження даного податку разом з імовірними механізмами компенсації цих втрат бюджету.

Нагадаємо, що раніше в МВФ розкритикували ідею запровадження податку на виведений капітал в Україні та закликали не вносити відповідний законопроект до парламенту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що таке податок на виведений капітал?

У свою чергу представники бізнесу закликали Порошенка домовитися з МВФ щодо запровадження даного податку в Україні.

Також Порошенко виступав проти скасування третьої групи ФОП та запропонував перевести малих підприємців на податок на виведений капітал. Цю ідею згодом розкритикували в Мінфіні.

 

Пов`язані новини