УКРАЇНА

Представники бізнесу закликали Порошенка погодити з МВФ податок на виведений капітал

16 березня, 2018 12:13
УКРАЇНА/Представники бізнесу закликали Порошенка погодити з МВФ податок на виведений капітал
Зберегти
Вигляд
Українська рада бізнесу закликала Порошенка якнайшвидше погодити податок на виведений капітал з міжнародними інвесторами та внести відповідний законопроект до парламенту.

Українська рада бізнесу закликала президента Петра Порошенка якнайшвидше погодити податок на виведений капітал з міжнародними інвесторами та внести відповідний законопроект до парламенту.

Про це йдеться в офіційній заяві на сайті організації.

Представники Української ради бізнесу, до якої входить 65 бізнес-асоціацій, закликали президента та уряд продовжити роботу над ліквідацією податку на прибуток підприємств та заміну його на податок на виведений капітал.

«Ми, представники бізнесу, працювали над ідеями спрощення адміністрування податків і брали участь у роботі над проектом про податок на розподілений прибуток підприємств протягом 2015-2017 років», — йдеться в заяві організації.

Представники бізнесу також наголосили, що готові співпрацювати з представниками влади щодо скорочення державних видатків на 23-30 мільярдів гривень — потенційних втрат бюджету від запровадження даного податку.

«Ми, представники бізнес-асоціацій, що входять до Української Ради Бізнесу, віримо в наш спільний успіх і перемогу здорового глузду над політичними амбіціями. Ми за жодних обставин не відступимо від ідеї запровадження сучасного податку на виведений капітал та не зупинимось на шляху відбудови української економіки», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що Міжнародний валютний фонд рекомендував не вносити на розгляд Верховної Ради законопроект про заміну податку на прибуток податком на виведений капітал.

За словами президента Петра Порошенка, зміни в оподаткуванні можуть запровадити з 2019 року і це має стимулювати інвестиції та протистояти корупції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що таке податок на виведений капітал?

Пов`язані новини