Народні депутати Мустафа Найєм, Світлана Заліщук та Юрій Левченко вирушили на зустріч з президентом Петро Порошенком, аби з'ясувати терміни подачі законопроекту про створення Антикорупційного суду та обговорити інші вимоги мітингувальників під Радою.

Народні депутати Мустафа Найєм, Світлана Заліщук та Юрій Левченко вирушили на зустріч з президентом Петро Порошенком, аби з'ясувати терміни подачі законопроекту про створення Антикорупційного суду та обговорити інші вимоги мітингувальників під Радою.

«Разом з народними депутатами Світланою Заліщук та Юрієм Левченко йдемо на зустріч з президентом», — повідомив Мустафа Найєм у Facebook.

Також він заявив, що депутати вимагатимуть звільнення затриманих ввечері протестувальників.

Крім того, депутат Найєм сказав Громадському, що не буде зустрічатись з главою держави віч-на-віч, коментуючи таким чином заяву Адміністрації президента, що Порошенко готовий особисто зустрітися лише з Мустафою Найємом.

«Пропозиція президента зустрітися з кимось одним — це маніпуляція. Це було так під час майдану. Ми йдемо до президента групою депутатів з вимогами, аби були звільнені усі затримані учасники мітингу, а також щоб були виконані всі вимоги цієї політичної акції», — сказав він.

Також Найєм зауважив, що решта народних депутатів, які хотіли зустрітися з главою держави, зараз змушені залишатися на Грушевського на випадок повторних сутичок

Раніше, одразу після сутичок під Радою близько 17:20, таку ж позицію висловив у коментарі кореспондентові Громадського депутат від «Самопомочі» Єгор Соболєв. «Ми хотіли піти на Банкову до президента і запропонувати йому, щоб ми відкликали свій законопроект про утворення Антикорупційного суду, а він вніс свій. Але зараз, я думаю, мені варто залишитись тут», — сказав він.

Станом на ранок 18 жовтня під парламентом триває акція протесту. На місці перебувало близько 200 людей, частина з яких залишились там із вечора.

Під стінами Верховної Ради 17 жовтня відбулась масова акція на підтримку «Великої політичної реформи». Жодної з вимог Рада протягом того дня не виконала. Тому організатори оголосили про продовження акції 19 жовтня, а під парламентом розбили наметове містечко. 

Про головні події акції протесту зранку і до вечора 17 жовтня читайте в онлайн-публікації: Протести у центрі Києва: сутички з поліцією і наметове містечко під Радою. 

Увечері 17 жовтня, близько 22:00, під будівлею Ради стались нові сутички між протестувальниками та правоохоронцями. Згодом ситуація заспокоїлась. Глава Нацполіції Сергій Князєв підтвердив, що правоохоронці не планують зносити намети протестувальників.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: