УКРАЇНА

Порошенко не вийшов до депутатів для обговорення вимог протестувальників

19 жовтня, 2017 00:24
УКРАЇНА/Порошенко не вийшов до депутатів для обговорення вимог протестувальників
Зберегти
Вигляд
Президент Петро Порошенко відправив для переговорів з народними депутатами, які представляють інтереси протестувальників під Радою, свого помічника. Зустрітись з депутатами особисто президент відмовився.

Президент Петро Порошенко відправив для переговорів з народними депутатами, які представляють інтереси протестувальників під Радою, свого помічника. Зустрітись з депутатами особисто президент відмовився.

Про це повідомив народний депутат Мустафа Найєм.

За його словами, президент був згоден зустрітись лише з трьома депутатами. Водночас, до нього прийшли п'ять депутатів.

«Президент не захотів зустрітися з представниками акції «Велика політична реформа». Разом зі мною прийшли Світлана Заліщук, Сергій Лещенко, Юрій Левченко та Юрій Дерев'янко. Президент вирішив, що він хоче зустрітися тільки з частиною нашої групи (крім Левченко і Дерев'янко), що для нас є неприйнятним», — повідомив Найєм.

Він повідомив, що депутати прийшли повідомити про готовність авторів законопроекту про Антикорупційний суд відкликати свій варіант закону.

У відповідь депутати чекають на те, що президент зареєструє свій законопроект про Антикорупційний суд.

«Це нам дуже нагадує часи Майдану, коли влада обирала з ким хоче спілкуватися, а з ким ні», — сказав він.

Раніше депутати Мустафа Найєм, Світлана Заліщук та Юрій Левченко вирушили на зустріч з президентом Порошенком, аби обговорити інші вимоги мітингувальників під Радою.

Також він заявив, що депутати вимагатимуть звільнення затриманих ввечері протестувальників.

Раніше, одразу після сутичок під Радою близько 17:20, таку ж позицію висловив у коментарі кореспондентові Громадського депутат від «Самопомочі» Єгор Соболєв. «Ми хотіли піти на Банкову до президента і запропонувати йому, щоб ми відкликали свій законопроект про утворення Антикорупційного суду, а він вніс свій. Але зараз, я думаю, мені варто залишитись тут», — сказав він.

Станом на ранок 18 жовтня під парламентом триває акція протесту. На місці перебувало близько 200 людей, частина з яких залишились там із вечора.

Під стінами Верховної Ради 17 жовтня відбулась масова акція на підтримку «Великої політичної реформи». Жодної з вимог Рада протягом того дня не виконала. Тому організатори оголосили про продовження акції 19 жовтня, а під парламентом розбили наметове містечко. 

Про головні події акції протесту зранку і до вечора 17 жовтня читайте в онлайн-публікації: Протести у центрі Києва: сутички з поліцією і наметове містечко під Радою. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини