Політика / Вибори

Порошенко не знає, хто переможе на виборах президента, бо «Україна — не Росія»

Політика/Вибори/Порошенко не знає, хто переможе на виборах президента, бо «Україна — не Росія»
Зберегти
Вигляд
lead
Президент України Петро Порошенко заявив, що ніхто не може передбачити результатів майбутніх виборів, і це є його досягненням.

Про це глава держави заявив під час панельної дискусії на Мюнхенській безпековій конференції, відповідаючи на запитання, чи переможе він на виборах.

«Я президент вільної демократичної України. Ми не Російська Федерація. У Російській федерації ви заздалегідь знаєте, хто переможе. Я, як президент своєї держави, говорю відповідально — ніхто не знає, хто переможе, і це є запорука демократії», — сказав Порошенко.

Водночас чинний президент упевнений, що його результати на виборах будуть «чудовими».

Нагадаємо, в штабі Порошенка розповіли, що за 7 днів його передвиборчої кампанії з рахунку виборчого фонду витратили 70 мільйонів гривень.

Станом на 15 лютого 14 із 44 зареєстрованих кандидатів у президенти ще не відкрили банківські рахунки своїх виборчих фондів для збору коштів на фінансування виборчої кампанії. Це обов'язкова умова для початку агітації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Порошенко, Зеленський чи Тимошенко? Соціологи про вибори-2019

Серед 30 кандидатів, які вже відкрили фонди, Олег Ляшко, Юлія Тимошенко, Ілля Кива, Петро Порошенко, Володимир Зеленський, Юрій Бойко, Анатолій Гриценко, Андрій Садовий, Руслан Кошулинський та інші.

Нагадаємо, ЦВК зареєструвала 44 кандидати в президенти України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: #ВибориБезБрехні: перевіряємо Гриценка, Тимошенко, Бойка, Садового та Порошенка

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня.

Пов`язані новини