УКРАЇНА

Порошенко подякував поліції за швидке розкриття вбивства Ноздровської

9 січня, 2018 17:20
УКРАЇНА/Порошенко подякував поліції за швидке розкриття вбивства Ноздровської
Зберегти
Вигляд
Президент України Петро Порошенко подякував правоохоронцям за швидке розкриття вбивства правозахисниці Ірини Ноздровської.

Президент України Петро Порошенко подякував правоохоронцям за швидке розкриття вбивства правозахисниці Ірини Ноздровської.

Про це він сказав на зустрічі з керівництвом правоохоронних відомств.

«Вдячний Національній поліції за блискучу роботу і швидке розкриття резонансного вбивства правозахисниці Ірини Ноздровської», — заявив він.

За його словами, що оперативне розкриття демонструє «надзвичайно високий потенціал реформованої Нацполіції».

Глава держави зазначив, що вбивство викликало стурбованість міжнародних партнерів України.

Порошенко також додав, що результати розслідування резонансного вбивства Ноздровської ґрунтуються на «абсолютно доведених доказах і експертизах».

29 грудня у Києві зникла юристка Ірина Ноздровська, яка розслідувала справу про загибель своєї сестри унаслідок ДТП. 1 січня під Києвом у річці знайшли тіло Ноздровської. Поліція вважає це вбивство умисним

27 грудня, захист винуватця ДТП, у якому загинула сестра Ірини,  Дмитра Россошанського в Апеляційному суді Київської області майже добився його звільнення з-під варти за амністією. Однак суд ухвалив відправити справу на перегляд і продовжив йому арешт на 60 діб. Ноздровська особисто вела цю справу і повідомляла про погрози. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Погрози, зникнення та великі справи: що відомо про вбивство правозахисниці Ноздровської.

2 січня у Києві близько 200 людей зібралися з вимогою знайти і  покарати убивць юристки Ірини Ноздровської, яка вела справу загибелі своєї сестри. Вони вимагали розслідувати вбивство Ноздровської главком, а не поліцією Київщини, під процесуальним керівництвом ГПУ.

8 січня МВС заявили, що поліція затримала підозрюваного в убивстві юристки Ірини Ноздровської.

Пізніше стало відомо, що затриманий за підозрою у вбивстві правозахисниці Ірини Ноздровської — батько підозрюваного у вбивстві сестри загиблої у ДТП Юрій Россошанський. За словами його дружини, він залишив записки, де заявляє про готовність узяти провину на себе, щоб не чіпали сім'ю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліція повністю відтворила маршрут Ноздровської від роботи до метро.

9 січня на Київщині відбувся похорон Ноздровської.

Пов`язані новини