Колишній президент Петро Порошенко приходив у Державне бюро розслідувань з проханням у зв’язку з довгостроковою відпусткою провести його допит сьогодні, 24 липня, а не 25 липня, як це було визначено слідчим.

Про це повідомив Директор ДБР Роман Труба у своєму Telegram-каналі.

«Я поважаю своїх слідчих – їхній час та професіоналізм. На кожного слідчого у нас більше 35 проваджень. Я не буду втручатися в хід досудового розслідування та вказувати, коли кого допитувати», — написав Труба.

«Я поважаю час свідків: ми з порозумінням поставилися до завантаженості експрезидента під час виборчої кампанії. Я сподіваюся, що так саме з повагою він поставиться до роботи наших слідчих та прийде завтра на допит», — додав він.

Труба також наголосив, що адвокати мали можливість зв’язатися зі слідчим та з ним напряму узгодити перенесення дати допиту. 

«Для цього не потрібно приходити до Директора ДБР», — додав він.

Раніше повідомлялося, що Порошенко прийшов у Державне бюро розслідувань, але там не знали навіщо.

Минулого тижня Порошенко мав прийти на допит у справі щодо несплати податків з продажу акцій компанії «Кузня на Рибальському» олігарху Тігіпку.

20 червня повідомлялося, що Держбюро розслідувань за позовом Андрія Портнова проти Порошенка викликало Тігіпка і власника каналу «Прямий»..

Раніше стало відомо, що президент Петро Порошенко продає завод «Кузня на Рибальському» олігарху Сергію Тігіпку.

Водночас, за інформацією журналістів Bihus.info, напередодні продажу заводу, у серпні 2018 року, з його управління вивели нерухомість, загальна площа якої складає близько 6- тисяч квадратних метрів.

28 лютого 2019 року повідомлялось, що нові власники «Кузні» планують збудувати на території підприємства житловий комплекс.

Поділитись: