Кандидат у президенти Петро Порошенко сам вирішив піти на програму «Право на владу» телеканалу «1+1», що належить олігарху Ігорю Коломойському, водночас частина штабу вважала це ризикованим кроком.

Про це в інтерв'ю «Українській правді» розповів заступник глави фракції партії «Блок Петра Порошенка» Сергій Березенко.

Він зазначив, що програма, з огляду на формат і склад учасників, буде «політично заангажованою».

Команда Порошенка розділилася навпіл щодо його участі в програмі: одні вважали, що серед аудиторії «1+1» є значна кількість прихильників Порошенка, інші вважали це ризикований кроком.

«Звучали думки, що ведучі можуть поводити себе некоректно, можуть використовувати принизливі фрази, можуть звучати голослівні звинувачення. Такий ефір виграти неможливо», — сказав Березенко.

Утім рішення про участь ухвалив сам Порошенко «за кілька годин до ефіру».

«Фактично все було експромтом як для телеканалу, так і для нас», — зазначив Березенко.

З чого все почалося:

  • 11 квітня Порошенко прийшов в ефір програми «Право на владу» на 1+1 та запросив Володимира Зеленського на дебати. Однак шоумен кинув слухавку під час першої публічної розмови з президентом.
  • Гендиректор «1+1» Олександр Ткаченко заявив, що телеканал подасть до суду на Порошенка після того, як він виступив в ефірі програми «Право на владу», куди його начебто не запрошували, а також «за минулі звинувачення на адресу каналу».

Що останнє треба знати про вибори:

За результатами першого етапу президентських виборів, у другому турі змагатимуться шоумен Володимир Зеленський та чинний глава держави Петро Порошенко. Перший лідирував з різницею у 14.29%. Другий тур виборів президента України відбудеться 21 квітня.

Поділитись: