Телеканал 1+1 подасть до суду на президента Петра Порошенка після того, як він виступив в ефірі програми «Право на владу», куди його начебто не запрошували, а також «за минулі звинувачення на адресу каналу».

Про це заявив гендиректор групи 1+1 media олігарха Ігоря Коломойського Олександр Ткаченко.

Він стверджує, що Порошенка не запрошували на ефір 1+1, а він «ганебно увірвався в ефір приватної компанії, користуючись статусом глави держави».

Гендиректор написав у Facebook що за кілька хвилин до ефіру, біля воріт студії з’явився представник Адміністрації президента Володимир Горковенко і після його розмови з адміністратором у двір студії Довженка під’їхали два авто. З одного з них вийшов Порошенко.

«При чому не зовсім зрозуміло в якому він тут статус — кандидата або президента. Але як розумієте при його вигляді і охоронців УДО — всі в шоці. Він каже — прийшов — на дебати. Тобто таки як би кандидат? ... При цьому він точно знає, що його опонент Зеленський в цей момент вже перебуває в Парижі», — зазначив гендиректор каналу Коломойського.

Він додав, що усі тижні виборчої кампанії програма «Право на владу» запрошувала в ефір Порошенка, однак нібито з боку АП відповіді не було.

За словами Ткаченка, позов проти Порошенка подадуть у понеділок, 15 квітня.

Нагадаємо, 11 квітня Порошенко прийшов в ефір програми «Право на владу» на 1+1 та запросив Володимира Зеленського на дебати. Однак шоумен кинув слухавку під час першої публічної розмови з президентом.

Нагадаємо, 12 квітня Зеленський і Порошенко зустрінуться з президентом Франції Еммануелем Макроном.

Раніше у штабі Зеленського запропонували опонентам провести дебати по телемосту, якщо Порошенко вирішить 19 квітня прийти у студію Суспільного, а не на НСК «Олімпійський».

Нагадаємо:

За результатами першого етапу президентських виборів, у другому турі змагатимуться шоумен Володимир Зеленський та чинний глава держави Петро Порошенко. Перший лідирував з різницею у 14.29%. 

Поділитись: