УКРАЇНА

Порошенко сподівається підписати закон про Антикорупційний суд до кінця 2017

21 жовтня, 2017 00:06
УКРАЇНА/Порошенко сподівається підписати закон про Антикорупційний суд до кінця 2017
Зберегти
Вигляд
Президент України Петро Порошенко наполягає на якнайшвидшій підготовці нового законопроекту про Антикорупційне суд і сподівається, що вже до кінця року його підпише

Президент України Петро Порошенко наполягає на якнайшвидшій підготовці нового законопроекту про Антикорупційне суд і сподівається, що вже до кінця року його підпише.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Тепер я наполягаю і заявляю, щоб за участю представників усіх фракцій негайно почали роботу по розробці нового проекту (про Антикорупційний суд – ред.), де будуть враховані всі пропозиції Венеціанської комісії», — сказав він.

 Порошенко також підкреслив, що він готовий делегувати в цю робочу групу свого представника, «щоб протягом однієї, двох, трьох тижнів комісія могла б представити узгоджений законопроект».

Під стінами Верховної Ради 17 жовтня розпочалась масова акція. Протестувальники висували три основних вимоги: нові правила виборів в Раду, які включають в себе пропорційну систему з відкритими списками, скасування депутатської недоторканностістворення антикорупційного суду.

Про головні події акції протесту зранку й до вечора 17 жовтня читайте в онлайн-публікації: Протести у центрі Києва: сутички з поліцією і наметове містечко під Радою. 

18 жовтня, автори проекту про Антикорупційний суд почали відкликання свого закону для голосування президентського

Депутати Найєм, Заліщук та Левченко вирушили до Порошенка для обговорення вимог протестувальників. Однак, Порошенко не вийшов до депутатів для обговорення.

Представниця президента у Верховній Раді Ірина Луценко заявляла, що Порошенко виступає за ухвалення закону про Антикорупційний суд цього року, але це можливо лише після висновків Венеційської комісії.

Вона також заявила, що Порошенко був готовий 18 жовтня зустрітися з депутатами, які представлять мітингувальників. Однак, вони проявили «деструктивну позицію в переговорному процесі». 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини