Автори законопроекту про створення Антикорупційного суду готові відкликати свій документ для того, щоб був проголосований аналогічний, авторства президента України Петра Порошенка.

Автори законопроекту про створення Антикорупційного суду готові відкликати свій документ для того, щоб був проголосований аналогічний, авторства президента України Петра Порошенка.

Про це повідомив позафракційний депутат, учасник акції під Радою Юрій Дерев’янко.

«Автори 6011 готові і підписали заяву про відкликання свого законопроекту, щоб відповідний президентський закон був проголосований. Але він не захотів із нами зустрітися», — сказав він.

Депутатка від фракції БПП, учасниця акції Світлана Заліщук уточнила, що є згода всіх депутатів щодо того, щоб передати заяву про відкликання законпроекту спікеру Ради.

«Не буде жодний перешкод, щоб президент вніс свій законопроект», — сказала вона.

Депутат Найєм зауважив, що і раніше нічого не заважало Порошенку зареєструвати закон про створення Антикорупційного суду. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У мене немає півтора роки, поки створиться Антикорупційний суд — Порошенко.

Водночас, Венеціанська комісія підтримала створення Антикорупційного суду в Україні.

Нагадаємо, Найєм, Заліщук та Левченко вирушили до Порошенка для обговорення вимог протестувальників. Однак, Порошенко не вийшов до депутатів для обговорення вимог протестувальників. 

Раніше сталися сутички біля наметового містечка під Радою і поліція застосувала газ. Були затримані близько 10 осіб

Також під Радою стався конфлікт представників «Донбасу» з силовиками.

Станом на ранок 18 жовтня під парламентом триває акція протесту. На місці перебувало близько 200 людей, частина з яких залишились там із вечора.

Під стінами Верховної Ради 17 жовтня почалась масова акція на підтримку «Великої політичної реформи». Жодної з вимог Рада протягом того дня не виконала. Тому організатори оголосили про продовження акції 19 жовтня, а під парламентом розбили наметове містечко. 

Про головні події акції протесту зранку і до вечора 17 жовтня читайте в онлайн-публікації: Протести у центрі Києва: сутички з поліцією і наметове містечко під Радою. 

Увечері 17 жовтня, близько 22:00, під будівлею Ради стались нові сутички між протестувальниками та правоохоронцями. Згодом ситуація заспокоїлась. Глава Нацполіції Сергій Князєв підтвердив, що правоохоронці не планують зносити намети протестувальників.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: