Президент України Петро Порошенко заявив, що до кінця 2018 року буде ухвалене рішення про підвищення мінімальної заробітної платні до майже 4200 гривень.

Президент України Петро Порошенко заявив, що до кінця 2018 року буде ухвалене рішення про підвищення мінімальної заробітної платні до майже 4200 гривень.

Про це глава держави повідомив під час поїздки до Вінниці, передає «Інтерфакс-Україна».

«У цьому році наприкінці бюджетного року ми ухвалимо рішення поставити (мінімальну зарплатню — ред.) майже 4200 гривень», — сказав Порошенко.

Президент також запевнив, що збільшення мінімальної заробітної платні не пов’язано з проведенням виборів навесні.

«Ми це робимо для того, щоби не бути більше країною дешевої робочої сили», — наголосив він.

Також глава держави зазначив, що в Україні зростає середня зарплатня і, коли вони досягне 12-15 тисяч гривень, тоді, на думку Порошенка, українці перестануть виїжджати за кордон на роботу.

Раніше віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко заявив, що мінімальна зарплата в Україні зросте з 1 січня 2019 року.

Нагадаємо, що наразі розмір мінімальної заробітної плати в Україні складає 3723 гривні на місяць. Окрім встановлення мінімального розміру оплати праці, показник мінімальної зарплати також впливає на низку інших показників, зокрема на розмір сплати Єдиного соціального внесу ФОПами.

Павло Розенко повідомляв, що уряд планує підвищити мінімальну зарплату до 4200 гривень на місяць до кінця 2018 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дефолт або гроші Китаю: чому Україні загрожує криза і що з цим робити

Міжнародні резерви НБУ станом на початок червня 2018 року складають 18,12 мільярдів доларів. Таким чином, за місяць вони скоротились на 294 мільйони доларів.

Раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман повідомляв, що до кінця 2018 року середня заробітна плата в Україні зросте до 10 тисяч гривень на місяць.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile