Президент України Петро Порошенко вважає, що візит президента Росії Володимира Путіна до анексованого Криму — це провокація.

Президент України Петро Порошенко вважає, що візит президента Росії Володимира Путіна до анексованого Криму — це провокація.

Про це Порошенко заявив під час зустрічі з президентом Австрії Александром Ван дер Белленом.

«Ми маємо надзвичайну небезпечну провокацію, коли президент Росії Путін прямо напередодні виборів у РФ навмисно їде на окуповану територію і відвідує Сімферополь та Севастополь», — заявив Порошенко.

Він подякував за офіційну позицію Австрії щодо виборів у Криму, згідно з якою вона «не спрямовує до Криму спостерігачів, не вітає і не визнає їх».

Порошенко закликав усіх європейських партнерів та увесь світ рішуче відреагувати на «той виборчий фарс, який Москва організовує цієї неділі на окупованій території українського Криму — на четверту річницю спроби анексії Криму».

У МЗС України, у свою чергу, повідомили, що висловлюють протест у зв'язку з черговим візитом Путіним на окуповану територію України.

Нагадаємо, 14 березня Путін прибув до анексованого Криму та відвідав будівельний майданчик так званого «Кримського моста», спорудження якого розпочалося в лютому 2016 року. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін завершить передвиборчу кампанію багатотисячним мітингом в анексованому Криму

Нагадаємо, у Росії офіційно призначили вибори президента на день анексії Криму. Росія також заявила, що планує провести вибори в анексованому Криму.

В анексованому Севастополі у день «виборів» президента Росії хочуть зняти документальний фільм про анексію Кримського півострова.

Верховна Рада України закликала міжнародну спільноту не дозволити Росії провести вибори у Криму. У МЗС України попередили, що проти причетних до виборів президента РФ у Криму застосують санкції.

У російських виборах мають намір взяти участь чинний президент РФ Володимир Путін, кандидат від КПРФ Павло Грудінін, лідер ЛДПР Володимир Жириновський, засновник «Яблука» Григорій Явлінський та журналістка Ксенія Собчак.

Поділитись: