Президент Петро Порошенко закликає народних депутатів якнайшвидше внести на розгляд Верховної Ради  законопроект про антикорупційний суд.

Президент Петро Порошенко закликає народних депутатів якнайшвидше внести на розгляд Верховної Ради законопроект про антикорупційний суд. У разі, якщо до 11 грудня, законопроект не буде внесено, президент підготує і внесе свій.

Про це президент Порошенко повідомив у Facebook.

«Завтра вже місяць, як я звернувся до Верховної Ради України з пропозицією щодо прискорення процесу створення Вищого антикорупційного суду. Це було продиктовано бажанням створити максимально сприятливі умови для ухвалення відповідного закону», — написав він.

Президент зазначив, що проект ще на стадії написання мав би бути узгоджений.

«Моя пропозиція все ще в силі. Однак якщо до початку наступного тижня я не побачу прогресу, протягом семи-десяти днів самостійно підготую та внесу відповідний законопроект», — наголосив Порошенко.

Також він закликав депутатів зняти з порядку денного старий законопроект «Про антикорупційні суди», як це рекомендувала Венеціанська комісія і «розчистити простір для нового проекту».

Раніше Порошенко заявляв, що сподівається підписати закон про Антикорупційний суд до кінця року.

18 жовтня повідомлялося, що автори проекту про Антикорупційний судготові відкликати свій закон для голосування президентського.  Депутат Мустафа Найєм зауважив, що і раніше нічого не заважало Порошенку зареєструвати закон про створення Антикорупційного суду. 

Однак, 14 листопада депутати вдруге не змогли відкликати альтернативний закон про Антикорупційний суд

Transparency International EU виступила проти створення антикорупційних палат в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У мене немає півтора роки, поки створиться Антикорупційний суд — Порошенко.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile