До МЗС Польщі викликали посла України через ситуацію, яка склалася після позбавленням громадянства Міхеіла Саакашвілі та його спробою потрапити в Україну.

До МЗС Польщі був викликаний посол України через ситуацію, яка склалася після позбавленням громадянства Міхеіла Саакашвілі та його спробою потрапити в Україну.

Про це повідомив депутат Європарламенту від Польщі Яцек Саріуш-Вольський, передає «Радіо Свобода».

Рішення про позбавлення Саакашвілі українського громадянства євродепутат назвав «нецивілізованим».

«Ми вважаємо, що це суперечило б усім європейським стандартам, які взяла на себе зобов’язання дотримуватися Україна згідно договору про Асоціацію з ЄС», — сказав Саріуш-Вольський.

10 вересня Саакашвілі перетнув український кордон, коли натовп прихильників «заніс» його на українську сторону, прорвавши кордон правоохоронців. Наразі він перебуває у Львові. 

Детальніше про повернення політика читайте тут: Як Саакашвілі повертався в Україну.

Нагадаємо, 26 липня президент Петро Порошенко указом позбавив Саакашвілі українського громадянства. Формальним приводом для цього стало те, що Саакашвілі нібито приховав інформацію про кримінальне переслідування в Грузії.

Мін’юст Грузії сподівається на видачу Саакашвілі після повернення до України, Мін’юст України підтвердив отримання запиту від Грузії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дав і взяв: чому Порошенко позбавив громадянства Саакашвілі.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: