ENRU

Посол України в Польщі спростував виклик до МЗС через Саакашвілі

Посол України в Польщі Андрій Дещиця повідомив, що не отримував запрошення до польського Міністерства закордонних справ, про що раніше повідомив депутат Європарламенту від Польщі Яцек Саріуш-Вольський.

«У МЗС РП мене не запрошували. Ми були в контакті з польськими партнерами, сприяли громадянам України, які не могли вчасно виїхати з Перемишля», — написав він у Twitter. 

Раніше Яцек Саріуш-Вольський повідомив, що Дещицю викликали до МЗС. Також, за його словами, позбавлення Саакашвілі громадянства є «нецивілізованим».

10 вересня Саакашвілі перетнув український кордон, коли натовп прихильників «заніс» його на українську сторону, прорвавши кордон правоохоронців. Наразі він перебуває у Львові. 

Детальніше про повернення політика читайте тут: Як Саакашвілі повертався в Україну.

Нагадаємо, 26 липня президент Петро Порошенко указом позбавив Саакашвілі українського громадянства. Формальним приводом для цього стало те, що Саакашвілі нібито приховав інформацію про кримінальне переслідування в Грузії.

Мін’юст Грузії сподівається на видачу Саакашвілі після повернення до України, Мін’юст України підтвердив отримання запиту від Грузії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дав і взяв: чому Порошенко позбавив громадянства Саакашвілі.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram