УКРАЇНА

Посольство США про вбивство Ноздровської: винні мають бути притягнуті до відповідальності

2 січня, 2018 19:34
УКРАЇНА/Посольство США про вбивство Ноздровської: винні мають бути притягнуті до відповідальності
Зберегти
Вигляд
Посольство США в Україні наголосило на важливості притягнення до відповідальності винних у вбивстві юристки Ірини Ноздровської.

Посольство США в Україні наголосило на важливості притягнення до відповідальності винних у вбивстві юристки Ірини Ноздровської.

Відповідне звернення відомство опублікувало у Twitter.

«Приголомшені і засмучені вбивством правозахисниці Ірини Ноздровської. Висловлюємо наші глибокі співчуття близьким і родичам. Винні мають бути притягнуті до відповідальності» — йдеться у повідомленні.

29 грудня у Києві зникла юристка Ірина Ноздровська, яка розслідувала справу про загибель своєї сестри унаслідок ДТП. 1 січня під Києвом у річці знайшли тіло Ноздровської. Поліція вважає це вбивство умисним

27 грудня, захист винуватця ДТП, у якому загинула сестра Ірини, Дмитра Россошанського в Апеляційному суді Київської області майже добився його звільнення з-під варти за амністією. Однак суд ухвалив відправити справу на перегляд і продовжив йому арешт на 60 діб. Ноздровська особисто вела цю справу і повідомляла про погрози. 

У справі запросили на допит колишнього нареченого Ноздровської. Він відмовився свідчити, його авто вилучили для експертизи.

У поліції повідомили, що Ноздровська не зверталася до правоохоронних органів з повідомленнями про погрози на її адресу. Наразі розглядається чотири версії у розслідуванні вбивства юристки.

2 січня у Києві влаштували акцію із закликом знайти убивць юристки Ноздровської.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зустріч з Аваковим та громадський контроль: учасники акції із закликом знайти убивць Ноздровської висунули вимоги

Пов`язані новини