Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні висловило підтримку незаконно засудженому в Росії українському режисеру Олегу Сенцову, якому 13 липня виповнилось 43 роки.

Про це Посольство США в Україні повідомило у своєму Twitter.

«Сьогодні наші думки разом із Олегом Сенцовим, який проводить свій день народження ув`язненим в Росії. Ми вітаємо мужність і рішучість Сенцова та приєднуємося до народу України, закликаючи Росію негайно звільнити всіх українських політв`язнів. #FreeSentsov», — зазначали у посольстві.

Раніше повідомлялось, що Олегу Сенцову сьогодні, 13 липня, виповнюється 43 роки. Це шостий день народження, який український режисер зустрічає у російській колонії.

10 травня виповнилось 5 років з дня арешту Олега Сенцова. Велику частину цього терміну українські політв'язні провели в тюрмах Росії. Режисер і активіст Олег Сенцов, засуджений на 20 років за сфабрикованою справою, перебуває в колонії в місті Лабитнангі в Заполяр'ї. У 2018-му Олег 145 днів голодував із вимогою звільнити всіх українських політв'язнів Росії — тоді їх було понад 70 людей.

Поділитись: