Радниці міськголови Херсона та місцевій активістці Катерині Гандзюк, яку дістала хімічні опіки унаслідок нападу невідомого, надали державну охорону.

Радниці міськголови Херсона та місцевій активістці Катерині Гандзюк, яка дістала хімічні опіки унаслідок нападу невідомого, надали державну охорону.

Про це повідомив юрист Масі Найєм.

«Поліція задовольнила клопотання адвоката Катерини Гандзюк про надання держохорони. На даний момент їй надали таку охорону», — повідомив він.

Раніше повідомлялось, що Гандзюк перевели із реанімації лікарні Херсона до Києва.

Зазначимо, що Катерина отримала близько 30% опіків шкіри.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Напад на радницю міського голови Херсона: що відомо

31 липня біля під'їзду невідомий чоловік вилив на радницю міськголови Херсона кислоту. Катерина Гандзюк потрапила у реанімаційне відділення

Поліція кваліфікувала напад на активістку як замах на вбивство. Жінка отримала близько 30% опіків шкіри. Адвокат повідомив, що Гандзюк облили концентрованою сірчаною кислотою.

Українське представництво міжнародного антикорупційного руху Transparency International висловило обурення повідомленнями про напад на Гандзюк.

1 серпня в Києві під будівлею Міністерства внутрішніх справ кілька десятків людей вийшли на акцію «Покарати зло». Учасники заходу вимагали від правоохоронців ефективного розслідування нападів на журналістів та активістів.

Поділитись: