Війна

Повернення соцвиплат мешканцям окупованого Донбасу підтримують 60% українців — «Кальміуська група»

4 липня, 2018 20:32
Війна/Повернення соцвиплат мешканцям окупованого Донбасу підтримують 60% українців — «Кальміуська група»
Зберегти
Вигляд
Більше 60% українців підтримують відновлення соціальних виплат мешканцям окупованої частини Донецької та Луганської областей.

Більше 60% українців підтримують відновлення соціальних виплат мешканцям окупованої частини Донецької та Луганської областей.

Про це йдеться у дослідженні об’єднання аналітиків та журналістів «Кальміуська група» під назвою «Як Україні утримати лідерство у Мінському процесі».

Зазначається, що дослідження проводилося з 14 квітня по 2 травня 2018 року, воно засноване на результатах соціологічних опитувань.

Більше половини українців (понад 60%) підтримали ідею повернення соціальних виплат для мешканців непідконтрольних територій, а також введення миротворців та міжнародної адміністрації на окуповану частину Донбасу.

«75% всіх респондентів очікують впродовж цього року на діалог та мирні переговори задля припинення конфлікту на сході України», — заявив глава «Громадського ТБ Донбасу» Олексій Мацука.

Також у звіті йдеться, що більшість респондентів (67%) вважають неприйнятними політичні умови Росії та самопроголошених «республік».

У питанні надання окупованим територіям особливого статусу думки українців розділилися порівну — 48% «за» та стільки ж «проти».

Як повідомлялося, звільненому з полону вченому Ігорю Козловському припинили виплату пенсії як переселенцю.

Раніше послиня США Марі Йованович заявила, що Україна повинна відновити соціальні виплати мешканцям окупованих територій.

За даними Мінсоцполітики, в Україні 350 тисяч внутрішньо переміщених осіб не отримують пенсію через неузгодженість нормативно-правових документів кабміну та законодавства.

В ООН висловили стурбованість через припинення соцвиплат мешканцям окупованого Донбасу.

Пов`язані новини