В Одесі експертиза встановила порушення при будівництві дитячого оздоровчо-спортивного комплексу «Вікторія», у пожежі в якому загинули троє дітей.

В Одесі експертиза встановила порушення при будівництві дитячого оздоровчо-спортивного комплексу «Вікторія», у пожежі в якому загинули троє дітей.

Про це повідомляє «УНІАН».

За словами прес-секретарки прокуратури Одеської області Інни Верби, будівельно-технічні дослідження показали, що виконані роботи з будівництва (реконструкції) корпусів комплексу не відповідають проектній документації та вимогам нормативно-правових актів.

Також Верба додала, що оскільки табір майже повністю згорів, то підтвердити чи спростувати конкретну причину пожежі неможливо. Однак відповідно до пожежно-технічних досліджень встановлено чотири можливі причини загоряння.

Це — виникнення пожежі від джерела відкритого вогню (полум'я сірника, полум'я свічок, тління тютюнового виробу); від короткого замикання; внаслідок занесення стороннього джерела запалювання; від тепла, отриманого від більш нагрітого або розпеченого предмета (електрокип'ятильників).

Раніше повідомлялося, що пожежа у дитячому таборі «Вікторія» в Одесі виникла через не вимкнений кип'ятильник.

16 вересня поліція затримала директора табору «Вікторія» за підозрою у причетності до пожежі.

Пізніше йому призначили заставу в розмірі 128 тисяч гривень, які він сплатив.

Пожежа в дитячому таборі «Вікторія» почалася в ніч на 16 вересня. Спочатку повідомлялося про загибель двох дітей унаслідок пожежі. Згодом, поліція знайшла фрагменти тіла ще однієї дитини.

3 жовтня прокуратура повідомила про підозру екс-заступниці міського голови Одеси Зінаіді Цвірінько. 11 жовтня суд обрав запобіжний захід екс-заступниці міського голови Одеси.  Виховательку табору «Вікторія» звільнили з-під варти на поруки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про пожежу в дитячому таборі Одеси.

Поділитись: