Працівники Служби безпеки прийшли на підприємство «АрселорМіттал Кривий Ріг» для перевірки об’єктів коксохімічного виробництва.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Так, на зазначені об’єкти допустили 11 працівників СБУ у супроводі спеціалістів управління екологічної інспекції, Держпродспоживслужби та Дніпропетровського обласного лабораторного центру МОЗ.

«Водночас працівники СБУ відмовились допустити до участі в огляді спеціалістів підприємства, тим самим позбавивши їх можливості належним чином оцінити проведені заміри і дії», — йдеться у повідомленні.

Перевірка відбулася на підставі ухвали суду в межах кримінальної справи за статтею «Екоцид».

Нагадаємо, нещодавно відбувся гучний скандал щодо втручання СБУ у роботу найбільшого металургійного підприємства України — «АрселорМіттал Кривий Ріг». Зокрема, СБУ порушила проти компанії кримінальну справу за статтею «Екоцид» та наклала арешт на майно, чим заморозила інвестиції на 150 мільйонів доларів. Під час брифінгу в СБУ пояснили, що підозрюють керівництво «АрселормМіттал» у «недбалому ставленні до інвестицій».

8 серпня в «АрселорМіттал» повідомили, що дійшли згоди з Офісом президента та погодилися збільшити інвестиції у покращення екологічної ситуації у Кривому Розі. Натомість СБУ має зняти арешт з майна компанії.

Поділитись: