УКРАЇНА

Працюючі пенсіонери отримуватимуть пенсії у повному обсязі — Мінсоцполітики

21 серпня, 2018 14:28
УКРАЇНА/Працюючі пенсіонери отримуватимуть пенсії у повному обсязі — Мінсоцполітики
Зберегти
Вигляд
Працюючі пенсіонери будуть отримувати пенсії у повному обсязі.

Працюючі пенсіонери будуть отримувати пенсії у повному обсязі. 

Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

«Протягом двох місяців у деяких ЗМІ поширюється інформація, що начебто після проведення пенсійної реформи працюючим пенсіонерам доведеться обирати між пенсією і заробітною платою. Міністерство соціальної політики України офіційно повідомляє, що зазначена інформація не відповідає дійсності», — йдеться у повідомленні.

У міністерстві наголосили, що  одним із результатів пенсійної реформи стало скасування 15-ти відсоткового зменшення пенсійних виплат працюючим пенсіонерам з першого жовтня 2017 року. Відтак таким пенсіонерам не доведеться обирати між пенсією і зарплатою. 

Також зазначено, що ні в уряді, ні в Мінсоцполітики не планують обмежувати права працюючих пенсіонерів. У міністерстві закликали не поширювати неправдиву інформацію.

Раніше у Мінсоцполітики повідомляли, що уряд розгляне можливість підвищення розміру пенсій тим пенсіонерам, які мають великий трудовий стаж, проте лише у тому разі, якщо у Пенсійному фонді будуть можливості для їхньої виплати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Хіба ми — вороги?»: як отримують пенсії люди з непідконтрольного Донбасу

Нагадаємо, що у Пенсійному фонді повідомили про проблеми з виплатами пенсій за липень 2018 року. Зокрема, там пояснили ситуацію тимчасовим дефіцитом коштів на рахунку фонду через те, що туди не переказали доходи від сплати єдиного соціального внеску.

Для вирішення питання заборгованості з виплат пенсій Державне казначейство перерахувало Пенсійному фонду позику, після чого заявило про найнижчий з 2014 року розмір залишків коштів на основному рахунку держави.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Громадське.Схід»: Пенсії мешканцям Донбасу, хорватський відпочинок для дітей чиновників та жінки на війні

Пов`язані новини