Технології

Права на оренду землі реалізовуватимуть через «Prozorro.Продажі»

25 червня, 2018 14:50
Технології/Права на оренду землі реалізовуватимуть через «Prozorro.Продажі»
Зберегти
Вигляд
Електронні земельні аукціони, на яких реалізовується продаж прав оренди земельної ділянки, будуть проходити за участю системи «Prozorro.Продажі».

Електронні земельні аукціони, на яких реалізовується продаж прав оренди земельної ділянки, будуть проходити за участю системи «Prozorro.Продажі».

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку та торгівлі України.

Відповідні зміни до системи надання землі в оренду вніс уряд.

За задумом Мінекономрозвитку, застосування системи «Prozorro.Продажі» дозволить забезпечити прозоріший та ефективніший конкурс та сприятиме розвитку ринку землі в Україні.

«За останні п’ять років кількість земельних ділянок, права на оренду яких були реалізовані шляхом аукціону, зросла в 31 раз, а конкурентний формат набуття цього права став фактично безальтернативним для учасників ринку», — повідомив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк.

Він також додав, що завдяки нововведенням знімаються територіальні обмеження на проведення торгів. Так, потенційним покупцям відтепер не обов’язково бути присутніми під час проведення конкурсів.

Раніше повідомлялось, що «Prozorro.Продажі» оголосило про співпрацю з державним підприємством СЕТАМ про спільну реалізації арештованих активів та підприємств малої приватизації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Земельна реформа, медовий бізнес та чи купують аграрії українську техніку

Також 25 червня стало відомо, що Фонд держмайна оголосив про початок приватизації перших 6 великих державних компаній

Раніше повідомлялось, що ProZorro.Продажі планують використовувати для малої приватизації.

Пов`язані новини