Війна / Донбас

Представник України в ТКГ Марчук: Останніх півроку в Мінську ми стоїмо на місці

BBC
Війна/Донбас/Представник України в ТКГ Марчук: Останніх півроку в Мінську ми стоїмо на місці
Зберегти
Вигляд
Учасники Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на сході України в Мінську останніх півроку «стоять на місці». Так охарактеризував ситуацію з переговорами новопризначений представник України ТКС Євген Марчук.

Він зазначив, що причиною такої ситуації є не відсутність аргументів сторін, а вказівки для представників Росії — «нічого не вирішувати з нинішнім українським керівництвом».

«Кожна сторона ТКГ не займається самодіяльністю, вона координується з політичним і військовим керівництвом. Але я вже запропонував деякі речі. Останніх півроку у Мінську ми стоїмо на місці. Не тому, що немає аргументів, а тому, що є політичні вказівки — нічого не вирішувати з нинішнім українським керівництвом», — сказав Марчук.

Він також зазначив, що українська та російська сторони звинувачують одна одну у невиконанні Мінських угод.

22 листопада українська сторона на засіданні Тристоронньої контактної групи та робочих груп у Мінську запропонувала переформатувати політичну підгрупу.

Нагадаємо, 22 листопада президент Петро Порошенко призначив екс-прем'єра та колишнього міністра оборони Євгена Марчука представником України в Тристоронній контактній групі в Мінську з питань врегулювання ситуації на Донбасі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Поміняли Кучму на Марчука: влада вважає, що підсилила позиції України в Мінську

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Кажуть, Росія буде пробивати коридор на Крим. Вже не проб`є» — Євген Марчук

У засіданнях Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі участь беруть Україна, Росія та ОБСЄ, яка займає нейтральну позицію. Метою ТКГ є мирне врегулювання збройного конфлікту на Донбасі. Учасники групи регулярно зустрічаються у Мінську

Пов`язані новини