УКРАЇНА

Представники ОУН принесли під консульство РФ у Києві опудало Путіна

18 березня, 2018 16:48
УКРАЇНА/Представники ОУН принесли під консульство РФ у Києві опудало Путіна
Зберегти
Вигляд
lead
Близько 25 представників ОУН прийшли на мітинг до будівлі російського консульства на Печерську. Вони вимагають розірвати дипломатичні відносини з Росією.

Близько 25 представників ОУН прийшли на мітинг до будівлі російського консульства на Печерську в Києві. Вони вимагають розірвати дипломатичні відносини з Росією.

Як повідомляє кореспондент Громадського, учасники акції принесли плакати із написами «Смерть Росії» та опудало президента РФ Володимира Путіна.

Також учасники акції кидають яйця через паркан у будівлю. Поліція спостерігає і просить не робити цього.

Учасники акції закидали яйцями будівлю російського консульства у Печерському районі, Київ, 18 березня 2018 року Фото: Дмитро Реплянчук/Громадське

Правоохоронці перекрили провулок до будівлі консульства.

Силовики охороняють будівлю російського консульства у Печерському районі, Київ, 18 березня 2018 року Фото: Дмитро Реплянчук/Громадське

Вранці 18 березня до будівлі посольства РФ в Києві прийшли представники націоналістичних організацій, які розгорнули плакати та запалили фаєри.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Вибори є — вибору нема: як блокували посольство РФ (ФОТОРЕПОРТАЖ)

До виборчих дільниць в Україні допускають лише дипломатів. Раніше глава МВС України Арсен Аваков заявив, що росіян в Україні не допускатимуть до дипустанов РФ 18 березня. Він наголосив, що голосування у диппредставництвах та консульствах Росії на території України можливе лише за умови, якщо РФ відмовиться від проведення незаконних виборів у Криму.

У Росії офіційно призначили вибори президента на день анексії Криму. США та Європа не визнають виборів в анексованому Криму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Росії відбуваються масові порушення на виборчих дільницях

Пов`язані новини