УКРАЇНА

Представники українського консульства регулярно відвідуватимуть Тумгоєва в РФ — Луценко

17 вересня, 2018 16:56
УКРАЇНА/Представники українського консульства регулярно відвідуватимуть Тумгоєва в РФ — Луценко
Зберегти
Вигляд
Представники українського  консульства в Росії регулярно відвідуватимуть громадянина РФ Тимура Тумгоєва, якого естрадували в РФ з України.

Представники українського  консульства в Росії регулярно відвідуватимуть громадянина РФ Тимура Тумгоєва, якого естрадували в РФ з України.

Про це заявив генпрокурор Юрій Луценко під час брифінгу.

«З огляду на заяви про ймовірне жорстоке поводження з ним на території РФ вже сьогодні наше консульство отримало вказівку відвідати його у відповідному закладі, де його утримують, і буде це робити регулярно, тому що ми маємо на це законні пістави згідно з міжнародними зобов’язаннями», — зазначив Луценко.

Раніше генпрокурор заявив, що до завершення процедури екстрадиції Тумгоєва жодних заяв про участь у добровольчому батальйоні не надходило.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Україна видала ФСБ росіянина Тумгоєва: що відомо

13 вересня прес-секретар Генеральної прокуратури Андрій Лисенко повідомив, що Україна екстрадувала Росії громадянина Російської Федерації Тимура Тумгоєва з дотриманням вимог чинного національного законодавства та міжнародних договорів.

У Росії Тумгоєва обвинувачують у тому, що він брав участь в бойових діях у Сирії в складі одного з формувань угруповання «Ісламська держава».

Удень 17 вересня представники націоналістичних організацій під будівлею Генеральної прокуратури України у зв’язку з екстрадицією у Росію громадянина РФ Тимура Тумгоева, який імовірно воював на Донбасі.  Між силовиками та представниками націоналістичних рухів сталися сутички.

У поліції заявили, що під час сутичок постраждали семеро правоохоронців. За фактами подій внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за двома статтями Кримінального кодексу України — ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) та ст. 296 (Хуліганство).

Більше про:
# екстрадиція
Пов`язані новини