Світ

Прем'єр Вірменії заявив про відставку через протести

23 квітня, 2018 19:29
Світ/Прем'єр Вірменії заявив про відставку через протести
Зберегти
Вигляд
Екс-президент Вірменії, а нині премєр-міністр Серж Саргсян заявив про відставку.

Екс-президент Вірменії, а нині прем'єр-міністр Серж Саргсян заявив про відставку. Про це повідомив кореспондент Громадського, який перебуває у Єревані. 

Саргсян заявив про відставку на тлі протестів, які відбуваються у країні вже 10 днів. 

«Звертаюся до вас в останній раз як глава держави. Нікол Пашинян (лідер опозиції — ред. ) мав рацію, я помилився. У ситуації, що склалася є кілька рішень, але на жодне з них я не піду. Це не моє. Я залишаю посаду керівника нашої країни», — сказав Саргсян. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Протести у Вірменії: крок проти несправедливості (СПЕЦРЕПОРТАЖ)

Протестувальники 20 квітня почали блокувати дороги в столиці країни. Люди виступили проти прем'єр-міністра Сержа Саргсяна, який був президентом країни 10 років. На нову посаду його нещодавно затвердив парламент. За новою конституцією, в президента дуже обмежені повноваження, натомість основна влада належить саме прем'єру. Ці зміни ініціював сам Саргсян, хоча й переконував, що більше не має владних амбіцій. Таким чином, він по суті мав залишитися при владі ще й на третій термін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Від президента до прем'єра: п'ять фактів про рокіровку нового прем'єра Вірменії Сержа Саргсяна
23 квітня до опозиціонерів, які вимагають у Єревані відставки прем'єр-міністра Сержа Саргсяна, долучилися військовослужбовці. Міноборони Вірменії пообіцяло покарати військових за участь у протестах.

Лідера протестів Ніколу Пашиняна затримали, та згодом відпустили

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Протести в Єревані: обличчя змін (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Пов`язані новини