У Вірменії з СІЗО звільнили опозиційнх депутатів Сасуна Мікаеляна, Арарата Мірзояна та лідера протестного руху Нікола Пашиняна.

У Вірменії з СІЗО звільнили опозиційнх депутатів Сасуна Мікаеляна, Арарата Мірзояна та лідера протестного руху Нікола Пашиняна.

Пашинян заявив, що про результати переговорів з віце-прем'єром Кареном Карапетяном він буде говорити на сьогоднішньому мітингу, повідомляє «Радио Азатутюн».

На запитання, чому, на його думку, його звільнили, Пашинян відповів: «Тому що відбулася зміна влади, влада перейшла до народу».

Пашинян приєднався до демонстрантів на проспекті Тигран Мец.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Протести у Вірменії: крок проти несправедливості (СПЕЦРЕПОРТАЖ)

Нагадаємо, опозиціонери хочуть зробити безстроковими акції протестів у Єревані.

Раніше повідомлялося, що затриманого у Єревані лідера опозиції Пашиняна не можуть знайти.

22 квітня прем'єр-міністр Вірменії Серж Саргсян та лідер протестів Нікол Пашинян провели перемовини. Саргсян назвав умови відставки неприйнятними, а також наголосив, що у разі, «якщо щось станеться з протестувальниками, винним буде Пашинян».

Після цього затримали лідера протестного руху Ніколу Пашиняна,  попри недоторканість. Генпрокуратура Вірменії підтвердила  затримання трьох опозиційних депутатів, зокрема лідера протестів у Єревані Ніколу Пашиняна.

Напередодні прем'єр-міністр Вірменії Серж Саргсян виступив із заявою про внутрішньополітичну ситуацію в країні та закликав протестувальників до діалогу.

Лідер акцій протестів у Вірменії, депутат Національних зборів Нікол Пашинян відповів на опублікований заклик прем'єр-міністра Сержа Сарсгяна про необхідність діалогу.

ДИВІТЬСЯ: Протести в Єревані: обличчя змін (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Протестувальники 20 квітня почали блокувати дороги в столиці країни. Лідер протесту, депутат парламенту Нікол Пашинян під час мітингу на площі Республіки в Єревані заявив про чотири вимоги протестувальників до влади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Від президента до прем'єра: п'ять фактів про рокіровку нового прем'єра Вірменії Сержа Саргсяна

Поділитись: