71-річний принц Уельський Чарльз, син королеви Великої Британії Єлизавети II, отримав позитивний тест на коронавірус SARS-CoV-2.

Про це повідомляє Sky News із посиланням на заяву Кларенс-гаусу — вестмінстерської резиденції членів британської королівської сім'ї.

У заяві зазначається, що принц Чарльз мав легкі симптоми зараження, але при цьому почувався достатньо добре, аби протягом останніх кількох днів працювати з дому.

«Наразі неможливо встановити, від кого принц заразився коронавірусом, оскільки протягом останніх тижнів він брав участь у великій кількості заходів у зв'язку зі своєю публічністю», — додають у Кларенс-гаусі.

Дружина Чарльза — Камілла, герцогиня Корнуольська, — також здала тест на коронавірус, але він показав негативний результат, ідеться в заяві.

Зазначимо, що Чарльз наразі є безпосереднім спадкоємцем королівського трону Великої Британії.

Загальна кількість заражених SARS-CoV-2 у країні, за останніми даними британського МОЗ, складає 8077. Крім того, зафіксовані 422 летальних випадки інфікування коронавірусом.

23 березня прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон оголосив про посилення карантинних заходів для боротьби з епідемією.

Зокрема, відучора в країні забороняють виходити з дому без поважної причини, як-от купівлі товарів першої необхідності чи надання медичної допомоги. Також у країні забороняють зібрання більше двох людей — за винятком членів однієї сім'ї.

Станом на ранок 25 березня у світі офіційно зареєстрували 422 989 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2, 18 915 смертей та 108 578 випадків, коли пацієнти успішно одужали.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: