Прем’єр-міністерка Великої Британії Тереза Мей заявила, що не готова відтермінувати Brexit довше, ніж до 30 червня 2019 року. Вона також виключила можливість проведення повторного референдуму щодо виходу країни з Євросоюзу.

Під час свого звернення до нації Мей звинуватила парламентарів у затримці Brexit, наголосивши, що вона «на боці громадськості».

«Я дуже сподіваюся, що законодавці знайдуть спосіб підтримати договір, який я уклала з ЄС. Договір, який відповідає підсумкам референдуму і є найкращим, про який можна було домовитися», — сказала очільниця британського уряду.

Вона додала, що люди «втомилися від боротьби та політичних ігор», тому настав час політикам «ухвалити рішення».

Нагадаємо, Мей попросила Євросоюз відтермінувати вихід Великої Британії з ЄС. Єврокомісія виступила проти відтермінування Brexit.

20 березня голова Європейської Ради Дональд Туск заявив, що відтермінування виходу Великої Британії зі складу ЄС можливе, але за умови, якщо парламент країни погодить угоду по Brexit.

14 березня парламент Великої Британії проголосував за відтермінування Brexit виступив проти проведення повторного референдуму про вихід з ЄС.

Напередодні депутати парламенту Великої Британії не підтримали рішення про те, щоб вихід Британії з Євросоюзу відбувся без угоди. При цьому угоду щодо Brexit напередодні депутати відхилили.

12 березня голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер та прем'єрка Британії Тереза Мей погодили оновлену угоду по Brexit. Утім Юнкер застеріг — депутати мають останній шанс її погодити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Британський парламент провалив угоду про Brexit: 5 варіантів розвитку ситуації

Поділитись: