Світ

Президент Молдови виступив проти висилання дипломатів РФ з його країни

27 березня, 2018 23:01
Світ/Президент Молдови виступив проти висилання дипломатів РФ з його країни
Зберегти
Вигляд
Президент Молдови Ігор Додон, відомий своєю проросійською позицією, обурився через висилання з країни російських дипломатів і назвав це «антиросійської провокацією».

Президент Молдови Ігор Додон, відомий своєю проросійською позицією, обурився через висилання з країни російських дипломатів і назвав це «антиросійської провокацією».

Про це Додон повідомив у Facebook, коментуючи рішення МЗС Молдови вислати трьох дипломатів РФ.

«Вкрай обурений рішенням уряду Молдови про висилку з країни російських дипломатів. Категорично засуджую цю чергову антиросійську провокацію», — написав Додон.

Він заявив, що у Молдови «немає ніяких союзницьких зобов'язань» перед Великобританією та іншими членами НАТО, аби робити подібні кроки з принципу солідарності.

«Хочу нагадати, що цілий ряд країн — членів НАТО, такі як Словаччина і Туреччина, а також член Євросоюзу Австрія — відмовилися брати участь в цьому колективному антиросійський демарш», додав президент.

Молдова оголосила про рішення вислати з країни трьох російських дипломатів у зв'язку із справою російського екс-розвідника Скрипаля. Росіяни повинні покинути країну протягом 7 днів.

26 березня Україна, США та країни ЄС оголосили, що висилають російських дипломатів через отруєння Скрипаля у Британії. 15 країн Євросоюзу заявили, що солідарні з Британією. Водночас ряд країн ЄС досі не вислали російських дипломатів.

У РФ заявили, що вишлють щонайменше 60 дипломатів США у відповідь на рішення Штатів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З речами на вихід: що означає видворення російських дипломатів

Раніше прем'єрка Британії Тереза Мей оголосила про видворення з країни 23 російських дипломатів, у зв'язку із можливою причетністю Москви до отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля.  Також, 26 березня стало відомо, що Британія видала ордери на арешт російського капіталу сумнівного походження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Отруєння Скрипаля: чим росіяни володіють у Британії і чиї статки можуть заморозити

Пов`язані новини