Вища кваліфікаційна комісія суддів (ВККС) вважає, що термін повноважень голови комісії Сергія Козьякова та його заступника Станіслава Щотки не закінчився, як це вирішив Окружний адмінсуд Києва.

Про це повідомляє прес-служба ВККС.

Так, 15 травня суд припинив повноваження Козьякова і Щотки, бо нібито в них закінчився термін перебування на посаді члена ВККС.

У комісії вважають, що це не так, і представили як докази відповідні документи.

«Наявні у Комісії документи свідчать про інше. Комісія оприлюднює рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 25 березня 2019 року № 640/2620/19, Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду від 25 квітня 2019 року №, 9901/66/19, науково-правовий висновок Національної академії правових наук України, висновок Національного університету «Києво-Могилянська академія» та пояснення суб’єктів обрання/призначення членів ВККСУ, а саме: Державної судової адміністрації України та Ради адвокатів України», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, нещодавно у ВККС повідомили, що майже усі судді Окружного адміністративного суду Києва, включно із головою Павлом Вовком та суддями, які визнали незаконною націоналізацію Приватбанку, не з’явилися на обов’язкове кваліфікаційне оцінювання, бо нібито захворіли.

Так, із 41 судді на оцінювання прийшли лише семеро, решта надали довідки про хворобу.

 «ВККС не вправі спростовувати чи перевіряти медичні довідки. Тому така причина є поважною і для цих суддів призначено новий день складання іспиту», — сказали в комісії.

Зазначимо, що, за даними руху ЧЕСНО, усі троє суддів, що ухвалили рішення по Приватбанку — недоброчесні.

Нагадаємо, після звернення РНБО щодо оцінювання суддів Окружного адмінсуду судді цього суду закликали запустити процедуру імпічменту Порошенка.

Поділитись: