У державному Приватбанку повідомили, що за перше півріччя 2019 року отримали найбільший прибуток за всю свою історію — 18,3 мільярда гривень.

Про це повідомляє прес-служба банку, посилаючись на голову правління банку Петра Крумханзла.

Так, ПриватБанк отримав чистий процентний дохід у розмірі 9,8 мільярда гривень, а чистий дохід від комісійної діяльності у розмірі 8,5 мільярда гривень. Разом це сформувало прибуток банку на рівні 18,3 мільярда гривень.

«За даними голови правління банку, з початку року приріст кредитного портфеля малого та середнього бізнесу становить 1,5 млрд грн, зростання кредитного портфеля фізичних осіб – 4,1 млрд грн. Сумарний приріст коштів клієнтів за перші 6 місяців 2019 року становить 7,7 млрд грн – до 219 млрд грн», — повідомили у ПриватБанку.

Зазначимо, що частину прибутку ПриватБанку формують відсоткові доходи за державними облігаціями, якими уряд докапіталізував ПриватБанк у 2016 році під час націоналізації.

Раніше стало відомо, що за підсумками першого кварталу 2019 року ПриватБанк отримав майже 60% прибутків всієї банківської системи — загалом 7,6 мільярда гривень.

22 травня уряд затвердив склад наглядових рад державних банків. Наразі очікується затвердження представників президента у цих наглядових радах.

Раніше повідомлялось, що Мінфін затвердив нові вимоги до звітності державних банків щодо роботи з непрацюючими кредитами.

Раніше у Нацбанку зазначали, що близько 70% кредитного портфеля державних банків складають непрацюючі кредити, за якими не здійснюються виплати.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile