Генеральна прокуратура Німеччини висунула офіційні звинувачення громадянину Росії у вбивстві колишнього чеченського польового командира Зелімхана Хангошвілі, яке сталося у серпні 2019 року в центрі Берліна.

Про це відомство повідомило на своєму сайті.

Звинувачення в убивстві, а також незаконному носінні зброї, висунуті проти росіянина «на ім’я Вадим К., також відомого як Вадим С.».

Обвинувачення стверджує, що російський уряд віддав наказ ліквідувати Хангошвілі ще 18 липня 2019 року. Хангошвілі жив під іншим іменем у Німеччині ще з 2016 року. 17 серпня Вадим К. прилетів із Москви до Парижа, а тоді — до Варшави (20 серпня), звідки 22 серпня вирушив до Берліна, щоб виконати наказ.

Нагадаємо, колишнього чеченського польового командира, громадянина Грузії Зелімхана Хангошвілі вбили у центрі Берліна 23 серпня. У причетності до скоєння злочину запідозрили російські спецслужби.

Поліція у серпні 2019 року затримала підозрюваного у вбивстві. За останні три місяці його лише раз відвідали дипломати посольства Росії в Німеччині, щоби проконсультувати.

Федеральна прокуратура Німеччини видала ордер на арешт росіянина, підозрюваного у вбивстві.

Поділитись: