УКРАЇНА

Прокуратура оголосила підозру двом особам, причетним до переслідування Балуха

8 грудня, 2017 13:06
УКРАЇНА/Прокуратура оголосила підозру двом особам, причетним до переслідування Балуха
Зберегти
Вигляд
Двом особам, причетним до переслідування Володимира Балуха, повідомили про підозру та оголосили їх у розшук.

Двом особам, причетним до переслідування Володимира Балуха, повідомили про підозру та оголосили їх у розшук.

Про це повідомляє прокуратура АРК.

Зокрема їх підозрюють у «проведенні незаконних обшуків, позбавленні волі, винесення незаконних рішень про притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.146, ч.2 ст. 162, ч.3 ст. 357 КК України».

Наразі, що про підозру повідомили колишнім працівникам правоохоронних органів України, які у подальшому перейшли на службу до незаконно створених на тимчасово окупованій території АР Крим органів, а саме: старшому оперуповноваженому відділу незаконно утвореного органу — Управління ФСБ по Республіці Крим та м. Севастополю. Він підозрюється у незаконному проникненні 8 грудгя 2016 року до житла Балуха та незаконному проведенні у ньому обшуку з погрозою застосування насильства.

Інший підозрюваний — старший слідчий слідчого відділу ВМВС по Роздольненському району незаконно утвореного в анексованому Криму органу «МВС по Республиці Крим». Йому закидають незаконне проникнення 14 листопада 2015 року до житла Балуха та здійснення назаконного обшуку.

Раніше, відправленому з СІЗО під домашній арешт кримському політв’язню Володимиру Балуху висунули звинувачення за новою статтею.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Він не дасть себе зламати», — мати кримського політв’язня Балуха.

Нагадаємо, що 1 грудня суд в анексованому Росією Криму відправив українського активіста Володимира Балуха з СІЗО під домашній арешт.

ФСБ затримала Балуха в селі Серебрянка на південному заході анексованого Криму 9 грудня 2016 року. У ФСБ повідомили, що знайшли під час обшуків 90 патронів і кілька тротилових шашок.

4 серпня 2017 року в анексованому Криму Балуха засудили до 3,5 років ув’язнення. На початку жовтня суд скасував вирок українцю та призначив новий розгляд справи.

ДИВІТЬСЯ: Вiн живе пiд українським прапором у Криму. Iсторiя Володимира Балуха.

Пов`язані новини