ENRU

Прокуратура знову направить подання на депутата Дейдея в Раду — Луценко

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що слідство має намір провести допит Ігоря Лінчевського з використанням поліграфа і повернути подання про зняття недоторканності з народного депутата фракції «Народний фронт» Євгена Дейдея до Верховної Ради.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Думаю, що з великою ймовірністю ми продовжимо допитувати позикодавця, який дав згоду на проходження детектора брехні і відразу після цього уявлення повернеться до Верховної Ради. Інших дій ми робити не в силах, поки депутат залишається недоторканним», — сказав Луценко.

Луценко підкреслив, що проведення інших слідчих дій було заблоковано рішенням регламентного комітету парламенту, який визнав необгрунтованим подання генпрокуратури на зняття недоторканності з Дейдея.

Раніше повідомлялося, що слідство володіє фактами для оголошення підозри народному депутату Євгену Дейдею, але не передачі справи до суду.

Депутат фракції «Народний фронт» Євген Дейдей також заявив, що хоче заслухати свідка у справі про своє незаконне збагачення на комітеті Верховної Ради з питань регламенту, який розглядає подання прокуратури про зняття з нього депутатської недоторканності.

Кредитодавець депутата Євгена Дейдея Ігор Лінчевський в приватних телефонних розмовах обговорював, як поводитися на допиті в Національному антикорупційному бюро.

22 червня повідомлялося, що подання Луценка щодо зняття недоторканності з п'яти народних депутатів будуть передані на розгляд в сесійну залу до кінця поточної сесії.