Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак (ліворуч) на засіданні суду, Чернігів, 16 серпня 2019 року
Фото:

Громадське

Заступнику міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрію Гримчаку інкримінують шахрайство, а не хабарництво, бо він не планував зловживати службовим становищем.

Про це заявили прокурори під час засідання суду в Чернігові, де Гримчаку обирають запобіжний захід, передає кореспондент Громадського.

Зазначається, що заступник міністра не мав на меті зловживати своїм становищем, а лише «вчиняв обманні дії, щоб заволодіти чужими коштами».

Так, за даними слідства, Гримчак обіцяв вплинути на Верховний суд та Міністерство культури за винагороду, але не планував цього робити.

Також слідство вважає, що підозрюваний «вів конспірологічні дії» — сам не отримував гроші, а доручив це «помічнику» Ігорю Овдієнку.

Нагадаємо:

Юрій Гримчак — народний депутат України 6-го скликання. Від створення Міністерства тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб був радником, а згодом і заступником міністра з тимчасово окупованих територій.

Поділитись: