Приватних підприємців в анексованому Севастополі зобов’язали відзвітувати перед так званим «урядом» міста про кількість тих, хто взяв участь у «виборах» на анексованому півострові.

Приватних підприємців в анексованому Севастополі зобов’язали відзвітувати перед так званим «урядом» міста про кількість тих, хто взяв участь у «виборах» на анексованому півострові.

Про це Громадському повідомив один з працівників підприємства, що займається міськими пасажирськими перевезеннями.

За його словами вказівку передали керівництву усно з так званого департаменту транспорту.

За словами співрозмовника, про явку мають доповідати в певні проміжки часу.

Крім того, фірму просили фіксувати тих, хто відмовляється голосувати.

Співрозмовник Громадського вважає, що в такий спосіб звітуватимуть всі приватні підприємства, щоправда кожен своєму «департаменту» залежно від виду діяльності.

Раніше повідомлялось, що у Криму дітей змушують малювати плакати до «виборів» президента Росії. Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рафат Чубаров заявив, що мігрантів неслов’янської зовнішності видаватимуть за місцевих на «виборах» у Криму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін завершить передвиборчу кампанію багатотисячним мітингом в анексованому Криму

Нагадаємо, у Росії офіційно призначили вибори президента на день анексії Криму. Росія також заявила, що планує провести вибори в анексованому Криму.

В анексованому Севастополі у день «виборів» президента Росії хочуть зняти документальний фільм про анексію Кримського півострова.

Верховна Рада України закликала міжнародну спільноту не дозволити Росії провести вибори у Криму. У МЗС України попередили, що проти причетних до виборів президента РФ у Криму застосують санкції.

У російських виборах мають намір взяти участь чинний президент РФ Володимир Путін, кандидат від КПРФ Павло Грудінін, лідер ЛДПР Володимир Жириновський, засновник «Яблука» Григорій Явлінський та журналістка Ксенія Собчак.

Поділитись: