Війна

Путін скликав Радбез через закон про реінтеграцію Донбасу

19 січня, 2018 16:09
Війна/Путін скликав Радбез через закон про реінтеграцію Донбасу
Зберегти
Вигляд
Президент Росії Володимир Путін вважає, що ухвалений 18 січня Верховною Радою закон про реінтеграцію Донбасу може вплинути на перспективи врегулювання конфлікту.

Президент Росії Володимир Путін вважає, що ухвалений 18 січня Верховною Радою закон про реінтеграцію Донбасу може вплинути на перспективи врегулювання конфлікту.

Відповідна заява пролунала на засіданні Ради Безпеки Росії, повідомляє прес-служба Кремля.

«У контексті ситуації на Україні відбувся обмін думками у зв'язку з прийнятим нещодавно новим законом Донбасу. Учасники наради відзначили, що, безумовно, закон може найбільш негативним чином вплинути на перспективи внутрішньоукраїнського врегулювання. Було наголошено на безальтернативності Мінських угод і «нормандського формату», — ідеться у заяві.

У нараді взяли участь глава російського уряду Дмитро Медведєв, глава Ради Федерації РФ Валентина Матвієнко та інші. 

Раніше МЗС Росії назвало закон про реінтеграцію Донбасу «підготовкою до нової війни».

18 січня Рада у першому читанні підтримала закон №7163 про деокупацію

Законом передбачається, що Україна визнаватиме лише два документи, які видаються на окупованій території. Також передбачено повернення грошей за втрачене житло без судового збору.

Однак парламент не підтримав поправки про право СБУ прослуховувати телефони та перевіряти облікові записи користувачів без рішення суду та про розрив дипвідносин з Росією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закон про окуповані території: Що зміниться для мешканців Донбасу.

Пов`язані новини