УКРАЇНА

Путін за допомогою Криму намагається виправдатися перед росіянами — правозахисник

14 березня, 2018 23:34
УКРАЇНА/Путін за допомогою Криму намагається виправдатися перед росіянами — правозахисник
Зберегти
Вигляд
lead
Володимиру Путіну потрібно продемонструвати російському народу позитив перед виборами  президента РФ, і він намагається це зробити за допомогою анексованого Криму.

Володимиру Путіну потрібно продемонструвати російському народу позитив перед виборами  президента РФ, і він намагається це зробити за допомогою анексованого Криму.

Про це в ефірі Громадське.Крим повідомив голова правозахисної організації «Сила права» Андрій Сенченко.

«Чим далі —  тим їм важче утримати Крим. Йому (Путіну – ред.) потрібне виправдання перед росіянами. У них поріг терпимості низький, але вони вже відчули наслідки (окупації Криму – ред.). Путіну перед фейковими виборами треба продемонструвати позитив», — сказав Сенченко.

За його словами, Путін окупацією Криму, будівництвами на півострові тощо нібито «пояснює» причини, чому в Росії не підвищують заробітні платні та пенсії.

Нагадаємо, у Росії офіційно призначили вибори президента на день анексії Криму. Росія також заявила, що планує провести вибори в анексованому Криму.

14 березня Путін прибув до анексованого Криму та відвідав будівельний майданчик так званого «Кримського моста», спорудження якого розпочалося в лютому 2016 року. 

Президент України Петро Порошенко вважає, що візит президента Росії Володимира Путіна до анексованого Криму — це провокація.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін завершить передвиборчу кампанію багатотисячним мітингом в анексованому Криму.

Верховна Рада України закликала міжнародну спільноту не дозволити Росії провести вибори у Криму. У МЗС України попередили, що проти причетних до виборів президента РФ у Криму застосують санкції.

У російських виборах мають намір взяти участь чинний президент РФ Володимир Путін, кандидат від КПРФ Павло Грудінін, лідер ЛДПР Володимир Жириновський, засновник «Яблука» Григорій Явлінський та журналістка Ксенія Собчак.

Пов`язані новини