Верховна Рада 17 січня проголосувала за звільнення народного депутата від «Слуги народу» Богдана Яременка з посади голови парламентського комітету з питань зовнішньої політики.

Відтак Яременко став простим членом комітету, а головою замість нього обрали іншого депутата від «Слуги народу» Олександра Мережка.

«За» таке рішення проголосували 317 депутатів, «проти» — 13, утрималися 15.

Олександр Мережко — професор кафедри права Київського національного лінгвістичного університету та також член делегації України в ПАРЄ. До висунення фракцією на посаду голови комітету з питань зовнішньої політики був головою підкомітету Верховної Ради з цивільного та адміністративного законодавства правового комітету.

Нагадаємо Яременко написав заяву про відставку після секс-скандалу, який розгорнувся 3 місяці тому.

30 жовтня 2019-го видання «Букви» оприлюднило фото та відео, на яких Яременко в залі парламенту веде листування про умови секс-послуг. Спочатку Яременко заявив, що це листування — провокація, яку він вирішив зробити після того, як журналісти раніше сфотографували листування інших депутатів в Раді. Згодом у кулуарах Ради Яременко заявив, що цього «листування не було» і це все «сфабриковано».

Однак після цього Яременко вибачився перед родиною, фракцією та виборцями.

11 листопада 2019-го на засіданні фракції «Слуга Народу» ухвалили рішення про переобрання голови комітету Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

Поділитись: