На засіданні фракції «Слуга народу» ухвалили рішення про переобрання голови комітету Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва. Комітет зараз очолює Богдан Яременко, який у парламенті листувався про умови секс-послуг.

Про це після засідання фракції повідомив депутат від «Слуги народу» Олександр Качура, передає «Укрінформ».

«Ми затвердили рішення і проголосували за нього більшістю голосів про те, що відбудуться вибори голови комітету. І це питання буде розглядатися на інших засіданнях фракції, тобто будуть персональні кандидатури, вони свою програму дій представлять фракції і іншим фракціям», — сказав він.

Качура додав, що сам Яременко не з’явився на засідання фракції і не надав пояснень. 

Раніше повідомлялось, що депутат Богдан Яременко написав заяву про складання повноважень голови комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва. Однак піти з посади він готовий тільки після відповідного рішення фракції «Слуга народу».

Нагадаємо, видання «Букви» оприлюднило фото та відео, на яких видно, що Яременко в залі парламенту веде листування про умови секс-послуг. Яременко спершу заявив, що його це листування — провокація, яку він вирішив зробити після того, як журналісти раніше сфотографували листування інших депутатів в Раді.

Однак невдовзі Яременко вибачився перед родиною, фракцією та виборцями за листування щодо надання секс-послуг.

Глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія назвав три варіанти, як можна вирішити конфлікт з листуванням Яременка.

Поділитись: