Радник президента України Володимира Зеленського з питань безпеки та оборони Іван Апаршин заявив, що команда новообраного глави держави не змінюватиме курс щодо вступу України до НАТО та війни з Російською Федерацією.

Про це він заявив в ефірі програми «Нині вже» на Громадському.

«Ми ж не могли під час нашої зустрічі обговорити всі питання. Є питання, які є загальновідомі. Ми не змінюємо курс щодо вступу України в НАТО, але ми не обговорювали строки. Ми не змінюємо курс щодо відношення жо війни з Російською Федерацією, це ж війна. Ми не змінюємо курс щодо того, що українська армія має бути професійною. Ми не змінюємо курс про те, що вона має бути підсилена постійно діючим резервом. І ми не змінюємо курс на те, що має бути нова сучасна система територіальної оборони. Ми не змінюємо курс, що корупція в армії недопустима», — заявив радник Зеленського.

Водночас, на запитання ведучого, чи погодився б Апаршин на пропозицію обійняти посаду міністра оборони, радник новообраного президента зазначив, що на сьогодні «ні Володимир Зеленський, ні ніхто з його команди не пропонував мені ніяких посад».

Раніше Апаршин, заявив, що повернення Донбасу під контроль України може зайняти п'ять років. Водночас повернення Криму — це більш «віддалена перспектива».

Крім того, Апаршин заявляв, що у разі перемоги Зеленського на виборах, за п'ять років український військовослужбовець отримуватиме від однієї тисячі євро і вище.

Також радник Зеленського заявив, що у команді новообраного президента виступають за формування професійної армії без призову та продовження співпраці з НАТО.

Поділитись: