Український режисер, політв’язень Олег Сенцов успішно пройшов період реабілітації після голодування, йому пощастило, що організм впорався з цим.

Про це заявив адвокат Сенцова Дмитро Дінзе в коментарі «Крим.Реалії».

Він зазначив, що зараз немає причин непокоїтися щодо стану здоров’я політв’язня, він вже важить 90 кілограмів і добре себе почуває.

«Єдине, у нього є хронічні захворювання, які дають періодично про себе знати. Реабілітація пройшла успішно. Але ви майте на увазі, що це індивідуальна особливість організму. У Олега організм зміг відновитися, у інших він може цього не зробити. Тому йому пощастило», — сказав Дінзе.

Захисник додав, що у Сенцова зараз відмінний психологічний стан у зв’язку з тим, що він постійно «займається чимось творчим».

Раніше мати Сенцова Людмила заявила, що вважає свій лист до президента Росії Володимира Путіна, у якому просила помилувати сина, помилкою.

10 травня виповнюється 5 років з дня арешту Олега Сенцова. Велику частину цього терміну українські політв'язні провели в тюрмах Росії. Режисер і активіст Олег Сенцов, засуджений на 20 років за сфабрикованою справою, перебуває в колонії в місті Лабитнангі в Заполяр'ї. У 2018-му Олег 145 днів голодував із вимогою звільнити всіх українських політв'язнів Росії — тоді їх було понад 70 людей. 

#FreeSentsov: Читайте усі заяви та новини стосовно Сенцова

Поділитись: