УКРАЇНА

Рекламні ролики про ГПУ, прихід General Electric і спроба захоплення санаторію в Одесі — головні новини 23 лютого

23 лютого, 2018 19:53
УКРАЇНА/Рекламні ролики про ГПУ, прихід General Electric і спроба захоплення санаторію в Одесі — головні новини 23 лютого
Зберегти
Вигляд
У ГПУ заперечили причетність до виготовлення роликів про роботу Луценка, Укрзалізниця підписала мільярдний контракт з General Electric, а в Одесі намагалися захопити територію санаторію «Лермонтовський».

У ГПУ заперечили причетність до виготовлення роликів про роботу Луценка, Укрзалізниця підписала мільярдний контракт з General Electric, а в Одесі намагалися захопити територію санаторію «Лермонтовський».

Читайте головні новини 22 лютого:

Генеральна прокуратура України заперечила, що вона причетна до виготовлення та розміщення рекламних роликів про роботу відомства від імені його очільника Юрія Луценка. У роликах йдеться про «спецконфіскацію грошей оточення Януковича», «повернення державі понад 126 гектарів земель», «будівництво доріг, розвиток сільської медицини» та інше.

Зранку близько 70 «співробітників приватної охоронної фірми» з ломами й арматурою увірвалися в одеський санаторій «Лермонтовський». Вони захопили адміністративну будівлю і не пускали працівників на роботу.

Укрзалізниця та американська корпорація General Electric підписали мільярдний контракт. Рамкова угода передбачає модернізацію локомотивів та будівництво нових. Однією з умов угоди є локалізація виробництва локомотивів в Україні: на першому етапі — 10%, пізніше — 40%.

Начальник Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України генерал-майор Олег Грунтковський заявив, що твердження військової прокуратури по 2-3 випадки суїцидів серед військових є неправдивими.

За п'ять днів наземних і авіаобстрілів контрольованого повстанцями району Східної Гути кількість загиблих збільшилася до 417.

У єгипетському місті-курорті Хургаді 21 лютого в орендованій квартирі знаайшли тіло 27-річної українки. Дівчині завдали близько 10 ударів. Місцева поліція почала розслідування.

Пов`язані новини