У тендері на проведення реконструкції злітно-посадкової смуги аеропорту Дніпра не визначили переможця через те, що у заявці компанії, яка запропонувала найнижчу ціну, могли бути недоліки.

Про це повідомили у прес-службі Мінінфраструктури.

Там зазначають, що тендер закінчився 20 січня 2020 року. Найнижчу пропозицію надала компанія «Прогресстех», однак переможцем її не визначили.

«Після аукціону за процедурою розпочинається перевірка тендерного комітету. Тендерний комітет вивчає пропозиції претендентів та подані документи. Це триватиме щонайменше п’ять робочих днів. Претендент може отримати відмову через недоліки, виявлені у його тендерній пропозиції», — повідомляють у Мінінфраструктури.

Там зазначають, що остаточного переможця тендеру на реконструкцію злітно-посадкової смуги аеропорту оголосять публічно на сайті відомства.

Зазначимо, що у 2018 році депутати попереднього скликання, а також президент Порошенко обіцяли побудувати новий аеропорт неподалік Дніпра. На ці цілі виділили 200 мільйонів гривень. Виділення цих коштів було однією з умов, які Порошенко виставив Раді для того, щоб підписати закон про бюджет на 2019 рік.

Але вже 19 червня 2019 року від ідеї будівництва нового аеропорту відмовилися та ухвалили рішення направити ці кошти на реконструкцію старого аеропорту Дніпра.

Нагадаємо, під час робочої поїздки в Дніпро 14 вересня Зеленський оглянув відремонтований міст через який уклав парі з мером Борисом Філатовим. Він визнав, що міст відкрили вчасно, проте заявив, що парі триває, поки спеціальна комісія не визнає, що ремонт зробили якісно.

10 жовтня 2019 року під час прес-марафону президент України Володимир Зеленський пообіцяв, що у бюджеті на 2020 рік буде передбачене фінансування ремонту аеропорту Дніпра.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile