Світ

Республіканська партія застерегла Трампа від торговельної війни напередодні виборів до Конгресу

5 квітня, 2018 12:54
Світ/Республіканська партія застерегла Трампа від торговельної війни напередодні виборів до Конгресу
Зберегти
Вигляд
Республіканська партія США попередила президента країни Дональда Трампа, що загострення торговельних відносин з Китаєм та рештою світу може серйозно вдарити по політичним вподобанням американців.

Республіканська партія США попередила президента країни Дональда Трампа, що загострення торговельних відносин з Китаєм та рештою світу може серйозно вдарити по політичним вподобанням американців.

Про це повідомляє Bloomberg.

Республіканці вважають, що торговельні обмеження, які запровадять в Китаї та ЄС у відповідь на американську тарифну політику вдарять по штатах, де республіканці мають найбільшу підтримку серед виборців.

На думку республіканців, особливо необачним є загострення торговельних відносин напередодні виборів до Конгресу, які відбудуться в листопаді 2018-го.

«Якщо нові тарифи та «торговельна війна» нівелюють позитивний економічний ефект від податкової реформи, то це буде великою проблемою для Республіканської партії», — повідомив Майкл Стіл, керуючий директор Hamilton Place Strategies.

Раніше Китай оголосив про намір запровадити 25% мита на 50 мільярдів доларів американського імпорту до країни у відповідь на аналогічні дії США.

За оцінками Bloomberg, найбільше від такого кроку Китаю постраждають саме мешканці американських передмість та сільської місцевості, які найбільше підтримували Трампа на президентських виборах 2016 року.

Нагадаємо, раніше адміністрація Дональда Трампа запровадила додаткові митні обмеження на китайський імпорт в країну на загальну суму близько 50 млрд доларів. Пізніше, у відповідь на такі дії, в Китаї запровадили аналогічні тарифи на 3 млрд доларів американських товарів, що ввозяться в КНР.

Також Дональд Трамп ввів мита на імпорт сталі (25%) і алюмінію (10%). Підписані президентом розпорядження набули чинності 23 березня. З переліку країн поки що виключені Мексика та Канада.

Меркель засудила введення Сполученими Штатами мит на метали.

Український уряд заявляв, що працює над тим, щоб вивести товари української металургії з-під дії американських мит.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Трамп: США скасують мита, якщо Європа скасує свої тарифи

Пов`язані новини