Війна

Резервні сили приведені у бойову готовність через загострення на Луганщині — Міноборони

22 листопада, 2017 18:09
Війна/Резервні сили приведені у бойову готовність через загострення на Луганщині — Міноборони
Зберегти
Вигляд
У зв’язку з подіями в окупованому Луганську та на лінії розмежування Збройні сили України приведені у стан постійної бойової готовності, також приведені у бойову готовність резервні сили.

У зв’язку з подіями в окупованому Луганську та на лінії розмежування Збройні сили України приведені у стан постійної бойової готовності, також приведені у бойову готовність резервні сили.

Про це повідомив речник Міністерства оборони України з питань АТО Андрій Лисенко.

«Завдяки бойовій активності окупантів на передовій, на лінії розмежування наші підрозділи перебувають у стані постійної бойової готовності. Спостерігають за ситуацією. Зараз ми більше уваги приділяємо ситуації, яка відбув у Луганську і навколо міста…далі підвищувати готовність нема куди. Також приведені у готовність наші резервні сили, сили, які перебувають у місцях відведення техніки, згідно з Мінським угодами», — сказав він.

За словами Лисенка, через загострення ситуації в окремих районах Луганської області, Петро Порошенко скликав позачергове засідання воєнного кабінету РНБО. Президент доручив Спільному центру з контролю і координації вогню активізувати взаємодію. З місією ОБСЄ для інформування західних союзників.

«Якщо ситуація буде загострюватись, ми зробимо все, щоб ворог не просунувся вперед», — наголосив речник Міноборони.

Він підтвердив, що були зафіксовані колони військової техніки, яка рухалася у напрямку Луганська.

«Були зафіксовані колони військової техніки, бронетранспортери. Інформація про танки, які нібито заходили, не підтвердилася. Справа в тому, що в Луганську і поряд – там і так достатньо цієї техніки. Ми спостерігаємо за ситуацією, здійснюється розвідка, у тому числі і повітряна», — додав Лисенко.

Нагадаємо, так званого «міністра внутрішніх справ» самоназваної «ЛНР» Ігоря Корнета тимчасово відсторонили.

До цього ватажок самоназваної «ЛНР» Плотницький звинуватив Корнета у тому, що він упродовж 3-ох років «незаконно» жив у будинку мешканки «ЛНР» і виселив його звідти. 

Зазначимо, що на наступний день, 21 листопада, у центрі окупованого Луганська невідомі озброєні та у військовій формі особи перекрили вулиці та заблокували адмінбудівлі.

Плотницький наказав їм звільнити місто, однак це звернення проігнорували. Сам Корнет заявив, що «ситуація перебуває під контролем МВС» і відмовився йти у відставку.

У ніч на 22 листопада спостерігачі ОБСЄ зафіксували колону військової техніки під Дебальцевим. А МВС України заявило, що ватажок «ЛНР» Плотницький утік в Росію

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Корнет проти Плотницького: «розборки» між ватажками бойовиків у центрі Луганська.

Пов`язані новини