Американський режисер Браян де Пальма заявив, що працює над сценарієм фільму жахів, заснованому на справі голлівудського продюсера Харві Вайнштейна.

Американський режисер Браян де Пальма заявив, що працює над сценарієм фільму жахів, заснованому на справі голлівудського продюсера Харві Вайнштейна.

Про це він розповів в інтерв'ю газеті Le Parisien.

«Мого героя не зватимуть Гарві Вайнштейн. Але це буде фільм жахів про сексуального маніяка, і це буде відбуватися в кіноіндустрії», —  додав де Пальма.

За його словами, наразі він обговорює даний фільм з одним французьким продюсером.

В інтерв'ю AFP режисер висловив думку, що популярність руху #MeToo змінює не тільки умови праці жінок в Голлівуді, але також може кардинально змінити кіноіндустрію.

«Буде цікаво подивитися, що станеться, коли жінки стануть контролювати сферу естетики. Цікаво, наскільки жіночий погляд відрізняється від нашого», — каже де Пальма.

Раніше ще троє жінок звинуватили 66-річного голлівудського продюсера Харві Вайнштейна у сексуальних домаганнях.

25 травня Вайнштейн здався поліції, але в той же день його відпустили під заставу у мільйон доларів. 31 травня Вайнштейну вручили обвинувальний акт у США.

Вайнштейна звинуватили у домаганнях і сексуальному насильстві десятки жінок. Хвиля звинувачень у сексуальних домаганнях почалася після публікації New York Times про домагання з боку голлівудського продюсера Харві Вайнштейна.

Зокрема, продюсера звинуватили акторки Анджеліна Джолі й Гвінет Пелтроу.

Пізніше голлівудська акторка Роуз Макгоун звинуватила Вайнштейна у зґвалтуванні. Британська акторка Кадіан Ноубл також сказала, що продюсер  домагався її в готельному номері у французьких Каннах. Акторка Пас де ла Уерта заявила, що Харві Вайнштейн двічі її зґвалтував.

Після статті в New York Times Вайнштейна виключили з Британської академії кіно.

Через велику кількість заяв щодо сексуальних домагань у Лос-Анджелесі створять підрозділ з розслідувань сексуальних домагань у Голлівуді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: #ЯТакож: як жінки в США почали всесвітній флешмоб проти домагань.

 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile